Geoblog.pl    Shaolin    Podróże    ŚWIĘTE KROWY, HIMALAJE, SZWALNIA ŚWIATA I LIŚCIE HERBATY    PROLOG - Spakowaliśmy wszystko?

PROLOG - Spakowaliśmy wszystko?

Polska, Wrocław

Jesteśmy spakowani?
Tak! Moje rzeczy to jakieś 30% mojego bagażu. Wieziemy dary z Polski do Londka i do Indii. No cóż.. cały plus w tym, że "fasolki", czyli jak to Karola wymyśliła - plecaki - będą za pare dni tylko lżejsze ;) Ale kurcze Monia, ten BLOK GOUDY... !! :p

Ale starting from the początek dla osób, które nie wiedzą o czym zaczynają czytać to po krótce: Jutro lecimy do Londynu, czyli ja, Marta i Andrzej. Na 3 dni przyjmują nas tam Monia i Marcin, przyjaciele z lat młodzieńczych, którzy aktualnie od prawie 2 lat zaszczycają brytyjską stolicę swoją obecnością - ot takie spotkanie klasowe w Londynie. Andrzej, który startuje jutro z nami odbywając tym samym swój dziewiczy lot pełnowymiarowym statkiem powietrznym, zostaje na Wyspach pięć dni, czyli o dwa dni dłużej niż my. Andrew we wtorek wraca do Wrocka a my lecimy w niedzielę rano do Dehli.

Ale miało być krótko:
Dołączamy do Karoliny i Dominiki, które od lipca pokonały trasę do Indii lądem... (---> sypkarola.geoblog.pl) i obiecały nas odebrać z lotniska :) Ruszamy dalej w czwórkę po Indiach, Nepalu i wszędzie gdzie Karola zarządzi :) Wracamy na początku stycznia.. planowo :)

Special thanks to:
Dziękuję Akademii, wszystkim fanom.... aa, to nie to.
Wszystkim, którzy pomogli zebrać się w kupę i doprowadzić ten dawno upragniony plan do realizacji, a wśród nich: mamom za pozwolenie, Marcie za wsparcie, panu mgr farmacji Michałowi za pomoc w załatwieniu tańszych, przeterminowanych szczepionek, pani Mamie i pani Małgosi za wkłucie w/w specjałów w nasze organizmy, panu profesorowi Andrzejowi za reperacje mojego palucha w trybie lastminyt, panu dr Dariuszowi za równie miłą i kompleksową obsługę medyczną, Mateuszowi oraz Jurkowi za transfer Headquarter-Airport, obsłudze specjalistycznego sklepu podróżniczego SKALNIK za gutprajs przy zakupach i innym, o których zapomniałem pisząc to na kilka godzin przed wylotem pod działaniem rajzefiber.

Specjalne podziękowania należą się Karolinie, której energia, podejście i sam tryb życia zmotywowały mnie, aby dołączyć do niej i zacząć robić to, o czym się marzyło.
Wystarczy chcieć i zacząć, teraz mogę to potwierdzić! BIG TNX 4U!

POLECAM RAZ JESZCZE: sypkarola.geoblog.pl
Będzie super. Musi! Pozdro dla wszystkich, 3majcie kciuki!

wOjtek
wOjtek - 2008-10-03 22:57
Ano że trzymamy! Powodzenia!!!

katia84
katia84 - 2008-10-04 12:23
Pozdrowienia i powodzenia od Kasi i Mateusza :) trzymajcie się i uwarzajcie na siebie! Będziemy bacznie śledzić wasze poczynania :)))

SZEFcu
SZEFcu - 2008-10-08 10:13
Powodzenia GUMA...i uważaj na chorobę wściekłych świętych krów...to jeszcze gorsze niż RYDZYK ;)

Shaolin
Tomek Kamiński