Geoblog.pl    Shaolin    Podróże    ŚWIĘTE KROWY, HIMALAJE, SZWALNIA ŚWIATA I LIŚCIE HERBATY    Londyn w dresie c.d. - BUCKINGHAM PALACE i PICCADILLY CIRCUS

Londyn w dresie c.d. - BUCKINGHAM PALACE i PICCADILLY CIRCUS

Wielka Brytania
Wielka Brytania, London

Szybciutko i krociutko, bo za 9h bedziemy juz w samolocie do Delhi. Na miejscu 34 st.C.. Dzis priorytetem byl BUCKINGHAM PALACE i PICCADILLY CIRCUS. Krolowa nie wyszla niestety nam pomachac. Policjant zaproszony do zdjecia przed palacem zwierzyl sie, ze byl w tym roku w Krakowie. O Wroclawiu nie slyszal..

Na PICCADILLY CIRCUS udalismy sie wstepujac na herbate/kawe do kawiarenki w HYDE PARKU. Pare fotek slynnych reklam swietlnych na Piccadilly [nie noca, ale juz dosc "mrocznie", aby byl efekt] i poprzez rozpustne SOHO i nie mniej kolorowe CHINA TOWN na busa i do domu.

Teraz lulu. Jutro dlugi dzien.
Karolino - obys czekala na miejscu!!!
Do uslyszenia, choc nie wiem kiedy :]
----STRZALA---->

mikekamler
mikekamler - 2008-10-07 10:21
Te chmury dokladnie takie same jakie byly (pewnie te same) jak ja tam bylem :] eh ten londyn :p

SZEFcu
SZEFcu - 2008-10-08 10:19
Mam nadzieję że nie pożyczaliście strojów od tych na ostatnim foto...na miejscu mogliby nie zrozumieć ;)

kolba
kolba - 2008-11-27 12:57
Policjant był pewnie na wieczorze-weekendzie kawalerskim, albo objazdowej najebce po KRK - tania najebka i super laski... skad miał słyszeć o wrocku jak pamieta tylko nazwy knajp :) takie czasy.

Shaolin
Tomek Kamiński