Geoblog.pl    Shaolin    Podróże    ŚWIĘTE KROWY, HIMALAJE, SZWALNIA ŚWIATA I LIŚCIE HERBATY    Umieram, ale bylem dobry, wiec wyslali mnie do raju :]

Umieram, ale bylem dobry, wiec wyslali mnie do raju :]

Indie, Port Blair

Dzis przed poludniem wyladowalismy w PORT BLAIR na ANDAMANACH. Od wczorajszego wieczora zdrowie mi nie dopisuje. Mam katar, kaszel i goraczke. Mam nadzieje, ze jutro rano bedzie lepiej, bo nie lecialem tu do sanatorium.

Permit na lotnisku okazal sie darmowy :] Bardzo dobrze. Strasznie ciezko bylo znalesc nam wolny pokoj. Ostatecznie trafilismy do RAJA MONSOON [poprawie nazwe pozniej,nie pamietam dokladnie]. Hotel z Lonely Planet - cena w przewodniku 550Rs/dobe. Pelen wypas,az mi glupio - lazienka, sedes :], tv...Wyjsciowa cene 530 stargowalem do 400 [choc raz taniej, niz w LP :] Wysoki budynek z milym widokiem z dachu. Na przeciw meczet, ktory co jakis czas o sobie przypomina. Hotel jest w bocznej ulicy, wiec jest spokojnie - prawie klaksonow nie slychac.

Po entym zimnym prysznicu zdobylem sie na krotki spacer nad ocean, na kolacje, no i tu - cos naskrobac. Dziewczyny schodza dzis do Namche Bazar po zdobyciu Everest Base Camp. Wszystko idzie zgodnie z planem ... czekam tylko na 36,6 na termometrze. Pa

TUK-TUK z lotniska pod wieze zegarowa w centrum: 30Rs

SZEFcu
SZEFcu - 2008-10-30 23:30
POWODZENIA
Wiem czego Wam brakuje....mnie i eurobiznesu z Wami..pakuje i lece...tylko bilet przyślijcie ;)

pozdroooffffki

mikekamler
mikekamler - 2008-10-31 09:11
eat garlic dude!

Edzia
Edzia - 2008-11-07 00:24
nie zdychaj, moze Pani MAma cos doradzi????

Shaolin
Tomek Kamiński