Geoblog.pl    Shaolin    Podróże    ŚWIĘTE KROWY, HIMALAJE, SZWALNIA ŚWIATA I LIŚCIE HERBATY    Bez koszulki opalac sie nie wolno !! Phi :]

Bez koszulki opalac sie nie wolno !! Phi :]

Indie, Neil Island

Gdy gralismy w karty na plazy dwukrotnie minal nas przechodzacy policjant: HELO i nic wiecej.. Za trzecim razem szedl w towarzystwie chyba jakis oficjeli, poniewaz podszedl do mnie zwracajac miuwage na .. NIESTOSOWNY STROJ. HEH. Kapielowki nagle to za malo? W sumie bardziej mnie rozbawil niz przestraszyl, ale bardziej nie interweniowal. Ciekawy epizod, rozbawil nawet obsluge Peral Park, gdy im opowiadalem :]

SANDFLIES [muchy piaskowe]
Malenkie owady pijace krew jak komary [z bardzo bliska widac jak im sie z zadka robi czerowona banka pelna krwi], ktorych ugryzienie to drobniutkie uklucie i tyle. Tak myslelismy, ale po kilku dniach efekty sa znacznie bardziej irytujace.. Wroce do tematu.

Dzis oficjalnie otwarto sezon w PEARL PARK RESORT. Poczestowano nas tlusciutkimi ciasteczkami, cos jak chrusty, podanymi na lisciu bananowca [popularny przysmak znany z indyjskich ulic, dla mnie sredni - i chyba po tym mnie brzuch bolal :]

Sniadanie w PPR:

200Rs

Telefon Marty do Niemiec: 125Rs

Edzia
Edzia - 2008-11-18 00:00
Placki wyglądaja profesjonalnie:)a jak smakuja???

Shaolin
Tomek Kamiński